-29%

Чорний шкільний рюкзак міський 43 см + брелок для хлопчика чи дівчинки Жіночий чоловічий портфель в школу для підлітка
1 385 ₴
985 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29832
+380 (93) 130-30-41
- +380 (98) 224-05-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У ПОДАРУНОК: брелок у вигляді плюшевої жабки :)
Стильний шкільний однотонний рюкзак з потайною кишенею для хлопчика або дівчинки.
Рюкзак оснащений містким відділенням з кишенею для ноутбука. На лицьовій частині є кишеня для середнього та дрібного приладдя. З боків розташовані дві кишеньки для парасольки або пляшки. На спинці є потайна кишеня на блискавці.
Ця модель має:
- стильний дизайн,
- міцну тканину,
- якісну фурнітуру,
- двосторонню блискавку на основному відділенні.
Розміри рюкзака: ширина - 29 см, висота - 43 см, глибина - 14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 14 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Оксфорд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴











